Tým

Renata Ratajská

předsedkyně spolku

Email: renata.sommer@volny.cz   mobil: 728 870 464

renataVystudovala jsem učitelství pro mateřské školy a dva roky jsem jako učitelka MŠ pracovala. Mé životní kroky však vedly jiným směrem, pracovala jsem ve vedení nákupních center.
Práce s dětmi, rodiči a mými kolegyněmi v Křelovském Kaštánku mi pomohla se k původní profesi vrátit a rozšířit si obzory. Absolvovala jsem kurz dětské psychoterapie a pohybových aktivit. V době MD jsem se podílela na vedení středeční herny a Klubíčka. V současné době se podílím se na přípravě akcí, které Kaštánek pořádá mimo pravidelné programy a zajišťuji administrativní zázemí rodinného centra.
Jsem maminkou syna Daniela.

 

Marta Haderková, Dis.

místopředsedkyně spolku

sromulenka@seznam.cz, telefon:  732 508 329

martaVzděláním Diplomovaná všeobecná sestra. Před mateřskou dovolenou pracovala na dětské jednotce intenzivní a resuscitační péče. Další vzdělání: Podnikatelská líheň, Kurz laktační poradenství, Základní normy první pomoci. Pracuje jako dětská zdravotní setra v pediatrické ambulanci v Olomouci.
Je spoluzakladatelkou centra a jednatelka sdružení. Organizuje jednorázové i tradiční akce. Vede programy maminky s miminky a cvičení a tvoření rodičů s dětmi. Lektorka kroužků: masáže miminek, hrátky s batolátky. Zajišťuje zdravotní dohled na akcích rodinného centra. Marta je maminkou dcery Zuzanky
a syna Bruna.

 

Mgr. Veronika Labounková

místopředsedkyně spolku a jednatelka

labounkova@email.cz  Mobil: 776 370 467

veronikaJsem maminkou tří holčiček Klárky, Markétky a Alžbětky a synka Kryštofa.
Před nástupem na rodičovskou dovolenou jsem pracovala jako učitelka ve speciální mateřské škole.  Jsem spoluzakladatelkou občanského sdružení Křelovský Kaštánek, o. s. a zároveň jeho jednatelkou. Aktivně se podílím na vytváření programu pro rodiče a děti. Můžete mě potkat během dopolední středeční herny, kdy organizuji cvičení pro rodiče s dětmi, a také ve čtvrtek odpoledne v keramickém kroužku pro školní děti, dále pak na jednorázových akcích rodinného centra.

 

Mgr. Elena Opletalová 

elena.opletalova@centrum.cz, mobil: 776 563 481

Jedna ze zakládajících členek Kaštánku. Pomáhá při akcích a ostatních nepravidelných aktivitách centra.

 

Mgr. Markéta Dvořáková

marketak@email.cz  
Jsem máma Marianky a Matěje. Jsme často a rádi venku, na cestách a mezi lidmi. Zajímám se o to, jak skloubit osobní, rodinný i pracovní život a občas se mi to i daří.
V Kaštánku mě potkáte ve výtvarném kroužku, nově také na tvořivých večerech pro maminky a na akcích rodinného centra.

 

 

 

 

Ing. Irena Vodičková

Email: vodickovai@seznam.cz

mobil: 775 683877

ircavodickovaJsem maminkou dcery Nicolky, Lukáška, Adámka a v současné době jsem na mateřské dovolené s nejmladším synem. Předtím MD jsem pracovala v oddělení exportu v zahraniční firmě. Potkáte mě ve středeční herně, v miniklubíku Klubíčku a na akcích rodinného centra. 

 

 

Magdalena Dittmerová

Email: m.dittmerova@seznam.cz

mobil: 777 770 637

Do aktivního chodu Kaštánku jsem se zapojila během rodičovské dovolené s mou dcerou Julií, ale na přípravách akcí jsem se podílela již delší dobu. Mám sice ekonomické vzdělání, ale k dětem mám blízko, mám s nimi bohaté zkušenosti a hlavně chuť, trpělivost a energii se jim věnovat. Práce s dětmi je pro mě velmi obohacující. V Kaštánku mne můžete potkat ve výtvarném kroužku nebo na akcích centra. Jsem maminkou dvou úžasných dětí dcery Julie a syna Filipa.

 

Mgr. Veronika Nedomlelová

satrovav@seznam.cz   Mobil: 608 252 354

verča z břuchotínaJsem maminkou syna Matěje a dcerky Anetky. Mám několikaletou praxi jako vychovatelka osob se zdravotním postižením, před odchodem na mateřskou jsem pracovala jako vedoucí Rané péče na Vysočině. V době MD jsem vedla kroužek – Klubíčko, určený pro děti bez maminek, středeční hernu. Můžete mě  potkat na akcích RC.

 

Mgr. Eva Řepická

cevli@seznam.cz      Mobil:733 134266

evaProfesí učitelka češtiny a dějepisu, má 2 děti. V rodinném centru vedla úterní výtvarné kroužky pro předškolní a školní děti a vypomáhala v Kaštánkově Klubíčku, spolupracuji společně s rodinou při akcích pořádaných RC a dalších aktivitách.

 

 

janarakusovaJana Rakusová

janca.rakusova@seznam.cz

Mobil:  731 476 419

Jsem vdaná a máme dceru Danielu. Jsem členkou Kaštánku již od jeho vzniku.  Spolupracuji při jednorázových akcích centra.
Věnuji se aranžování, výrobě dekorací a různé slavnostní výzdobě. 

 

Mgr. Hana Blažková

kresic@seznam.cz       Mobil: 604 121 747

hankaVystudovala učitelství pro mateřské školy na střední pedagogické škole a obor výchovná dramatika (dramatická výchova) na VŠ.
Má několikaletou praxi s výukou literárně-dramatického oboru
na základní umělecké škole. Je členkou občanského sdružení RC Křelovský Kaštánek, pomáhá při realizaci jeho akcí.  „Dnes a denně se učím od svých dvou dětí a dětí obecně.“

 

Mgr. Zita Kotková

Email:zitakotkova@seznam.cz

Mobil:777 198 459

zitaJsem maminkou tří dětí.  Paní učitelkou dětem na 1.stupni ZŠ. Jsem rovněž členkou sdružení Křelovský Kaštánek. Podílela jsem se na vedení výtvarného kroužku. Ráda pomáhám při přípravě akcí a aktivit rodinného centra.

 

 

    Hana Kuželová

Email: hankapernikarka@seznam.cz

mobil: 775 133 753

Jsem maminkou čtyř synů Františka, Antonína, Jana a Václava. Věnuji se tvorbě a prodeji dekorativních perníků.
V Kaštánku mě potkáte ve výtvarném kroužku nebo na akcích rodinného centra.

 

Eva Minaříková

Email: aulieva@email.cz

mobil: 777 567 042

Jsem maminkou synů Lubomíra a Dominika, v současné době na mateřské dovolené.
V Kaštánku mě potkáte ve výtvarném kroužku nebo na akcích rodinného centra.

 

Gabriela Hrbatová

Email: svozilka@seznam.cz

mobil: 603 112 874

Jsem maminkou dcery Lindy a syna Honzíka.
V Kaštánku mě potkáte ve středeční herně, výtvarném kroužku nebo na akcích rodinného centra.

 

MUDr. Kamila Štěpánková

Email: stepankova-kamila@seznam.cz

mobil: 731221194

Jsem maminkou syny Marka a dcery Klárky.
V Kaštánku mě potkáte ve středeční herně nebo na akcích rodinného centra.

 

Alena Franková

Email: alena.donnertova@gmail.com

mobil: 777 977 986

Již od první rodičovské dovolené navštěvuji rodinné centrum s dcerou Adélkou. Na své druhé RD se synem Markem jsem se zapojila do aktivního chodu Kaštánku. Můžete mě potkat ve středeční herně pro rodiče s dětmi.

 

MUDr. Jiří Labounek, správce webu

 


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..