Tým

 

Renata Ratajská

předsedkyně spolku

Email: renata.sommer@volny.cz   mobil: 728 870 464

renataVystudovala jsem učitelství pro mateřské školy a dva roky jsem jako učitelka MŠ pracovala. Mé životní kroky však vedly jiným směrem, do nedávna jsem pracovala ve vedení nákupních center. Práce s dětmi, rodiči a mými kolegyněmi v Křelovském Kaštánku mi pomohla se k původní profesi vrátit a rozšířit si obzory. Absolvovala jsem kurz dětské psychoterapie a pohybových aktivit. V současné době vedu středeční herny, angličtinu pro nejmenší a podílím se na přípravě akcí, které Kaštánek pořádá mimo pravidelné programy. Jsem maminkou syna Daniela.

 


Marta Haderková, Dis.

místopředsedkyně spolku

sromulenka@seznam.cz, telefon:  732 508 329

martaVzděláním Diplomovaná všeobecná sestra. Před mateřskou dovolenou pracovala na dětské jednotce intenzivní a resuscitační péče. Další vzdělání: Podnikatelská líheň, Kurz laktační poradenství, Základní normy první pomoci. Pracuje jako dětská zdravotní setra v pediatrické ambulanci v Olomouci.
Je spoluzakladatelkou centra a jednatelka sdružení. Organizuje jednorázové i tradiční akce. Vede programy maminky s miminky a cvičení a tvoření rodičů s dětmi. Lektorka kroužků: masáže miminek, hrátky s batolátky. Zajišťuje zdravotní dohled na akcích rodinného centra. Marta je maminkou dcery Zuzanky
a syna Bruna.

 

Mgr. Veronika Labounková

místopředsedkyně spolku a jednatelka

labounkova@email.cz  Mobil: 776 370 467

veronikaJsem maminkou tří holčiček Klárky, Markétky a Alžbětky a synka Kryštofa.
Před nástupem na rodičovskou dovolenou jsem pracovala jako učitelka ve speciální mateřské škole.  Jsem spoluzakladatelkou občanského sdružení Křelovský Kaštánek, o. s. a zároveň jeho jednatelkou. Aktivně se podílím na vytváření programu pro rodiče a děti. Můžete mě potkat během dopolední středeční herny, kdy organizuji cvičení pro rodiče s dětmi, a také ve čtvrtek odpoledne ve výtvarném kroužku
pro předškolní děti.

 

Mgr. Elena Opletalová, 

elena.opletalova@centrum.cz, mobil: 776 563 481

Jedna ze zakládajících členek Kaštánku. Pomáhá při akcích a ostatních nepravidelných aktivitách centra.

 

 

Mgr. Markéta Dvořáková

marketak@email.cz  
Jsem máma Marianky a Matěje. Jsme často a rádi venku, na cestách a mezi lidmi. Zajímám se o to, jak  skloubit osobní, rodinný i pracovní život, a občas se mi to i daří. 
V Kaštánku mě potkáte ve středeční herně a ve výtvarném kroužku.

 

 

 

 

Mgr. Veronika Nedomlelová

satrovav@seznam.cz   Mobil: 608 252 354

verča z břuchotínaJsem maminkou tříletého syna a novorozené dcerky, v současné době tedy na mateřské dovolené. Mám několikaletou praxi jako vychovatelka osob se zdravotním postižením, před odchodem na mateřskou jsem pracovala jako vedoucí Rané péče na Vysočině. V minulém školním roce jsem vedla nový kroužek – Klubíčko, určený pro děti bez maminek. Dále mě můžete potkat ve středeční herně a na akcích RC.

 

 

Mgr. Eva Řepická

cevli@seznam.cz      Mobil:733 134266

evaProfesí učitelka češtiny a dějepisu, má 2 děti. V rodinném centru vedla úterní výtvarné kroužky pro předškolní a školní děti. Dále vypomáhá
v Kaštánkově Klubíčku, při akcích pořádaných RC a dalších aktivitách.

 

 

janarakusovaJana Rakusová

janca.rakusova@seznam.cz

Mobil:  731 476 419

Jsem vdaná a máme dceru Danielu. Jsem členkou Kaštánku již od jeho vzniku.  Pravidelně se podílím na vedení výtvarného kroužku. Věnuji se aranžování, výrobě dekorací a různé slavnostní výzdobě. Spolupracuji na akcích pro veřejnost.

Mgr. Hana Blažková

kresic@seznam.cz       Mobil: 604 121 747

hankaVystudovala učitelství pro mateřské školy na střední pedagogické škole
a obor výchovná dramatika (dramatická výchova) na VŠ.
Má několikaletou praxi s výukou literárně-dramatického oboru
na základní umělecké škole. Je členkou občanského sdružení RC Křelovský Kaštánek, pomáhá při realizaci jeho akcí.  „Dnes a denně se učím od svých dvou dětí a dětí obecně.“

 

Mgr. Zita Kotková

Email:zitakotkova@seznam.cz

Mobil:777 198 459

zitaToho času částečně na rodičovské dovolené.  Jsem maminkou tří dětí.  Paní učitelkou dětem na 1.stupni ZŠ. Jsem rovněž členkou sdružení Křelovský Kaštánek. Podílela jsem se na vedení výtvarného kroužku. Ráda pomáhám při přípravě akcí a aktivit rodinného centra.

 

Ing. Irena Vodičková

Email: vodickovai@seznam.cz

mobil: 775 683877

ircavodickovaV současné době jsem na mateřské dovolené s dcerou Nikolkou a novorozeným synem Lukáškem. Předtím jsem pracovala v oddělení exportu v zahraniční firmě. Jsem jednou z nejnovějších členek rodinného centra Křelovský Kaštánek, o.s. Můžete mě potkat v miniklubíku Klubíčko, kde se podílím na programu. Asistuji také na akcích centra.

 

Zuzka RožánkováMgr. Zuzana Rožánková Ph.D.

Email: zuzana.rozankova@seznam.cz

mobil: 604 560 092

Před rodičovskou dovolenou jsem absolvovala pedagogické vzdělání a poté jsem se dostala k povolání ve zdravotnictví. Jsem maminkou dvou synů. V Kaštánku se podílím na nepravidelných aktivitách centra.

 

Magdalena Dittmerová

Email: m.dittmerova@seznam.cz

mobil: 777 770 637

 Do aktivního chodu Kaštánku jsem zapojena krátce, ale na přípravách akcí se podílím již delší dobu. Mám sice ekonomické vzdělání, ale k dětem mám blízko, mám s nimi bohaté zkušenosti a hlavně chuť, trpělivost a energii se jim věnovat. Práce s dětmi je pro mě velmi obohacující. V Kaštánku mne můžete potkat ve středeční herně nebo na akcích centra. Jsem maminkou dvou úžasných dětí dcery Julie a syna Filipa.

 

MUDr. Jiří Labounek, správce webu

 


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.